Sayfa Menüsü
RssFacebookTwitterTwitter
Kategori Menüsü

Yazıldı May 8, 2016 Genel | Yorum Yok

İzmir Anneleri Bahar Şenliği 2 Yaşında!!

Bu sene ikincisini düzenleyecek olduğumuz İzmir Anneleri Bahar Şenliği, sizler ve çocuklarınız için harika sürprizlerle sizleri bekliyor. Geçen sene nasıl eğlendiğimizi hatırlayanlar vardır. Bu sene sizler ve çocuklarınız için daha çok çalıştık, daha fazla firmayı bünyemize dahil ettik, eğlencede sınır tanımadık. Her türlü detayı düşündüğümüz, bir şenlikte olabilecek herşeyi organizasyona eklediğimiz, İzmir’in en kaliteli ve en geniş kapsama sahip bahar şenliği için sizleri aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

Screenshot_2016-05-07-22-56-52-1-1

Sizleri nelerin beklediğinden biraz bahsedeyim. İzmir Türk Koleji öğrencileri, Türkiye’nin ilk özel okul bandosu olarak, bando gösterisi ile şenliğimizin açılışını yapacaklar. Sonrasında yaz sıcağında şenlik ortamında kar küresi keyfi, sizler ve çocuklarınız için çeşitli uygulamaların yapılacağı ücretsiz atölyeler, çocuklarınızın keyifli vakit geçirmesi için ücretsiz şişme oyun alanları, hem siz hem çocuğunuz için alışveriş standları ve standlarda sizler için hazırlanmış sürprizler, ücretsiz yüz boyama etkinlikleri, maskot dans show, DJ eşliğinde eğlence, çimlerin üstüne sere serpe uzanma ve daha neler neler… Sizler de günlük hayatın rutininden sıkılıp ailenizle diğerlerinden farklı bir pazar günü geçirmek istiyorsanız, İzmir Anneleri 2.Bahar Şenliği’ne davetlisiniz.

Tarih: 15 MAYIS 2016 / 10:30-18:00
Yer: Elit Garden Manas Bulvarı-BAYRAKLI (Folkart Towers Karşı Çaprazı)

Paylaşmak Güzeldir ; Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Email this to someone

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bu Site Blogger Tasarım Tarafından Hazırlanmıştır.