Sayfa Menüsü
RssFacebookTwitterTwitter
Kategori Menüsü

Yazıldı Oca 5, 2016 Çocukla Yapılacak İşler | Yorum Yok

Balkabağı Kitabevi / Bostanlı

Balkabağı Çocuk Kitabevi, İzmir’in Bostanlı semtinde bulunmaktadır. Çocuklara kitapları ve masalları sevdirmek, hayal güçlerini geliştirmelerine yardımcı olmak ve dil becerilerine katkıda bulunmak amacıyla kurulmuştur. Hizmetleri arasında 0-12 yaş çocuk kitapları, boyama kitapları, çocuklar için gelişim kitapları; ayrıca ebeveynlere yönelik çocuk bakımına fayda sağlayacak yardımcı kitaplar bulunmaktadır. Giriş katında kitapevi, üst katında ise masal sınıfı ve çocuk atölyesi olarak hizmet vermektedir. Balkabağı Çocuk Kitapevi’nde ayrıca yeni ve inovatif eğitimi destekleyen, her çocuğun özel olduğunu temel alan, kendi bireysel hızına göre gelişimini destekleyen bir eğitim metodu olan Montessori materyelleri satılmaktadır.

hhh          raf

Giriş katındaki yüzlerce kitap ve ikinci katında şirin bir tiyatro sahnesi bulunan Balkabağı Çocuk Kitabevi’nde her detay çocukların kendilerini sıcak bir ortamda hissetmeleri için tasarlanmış. Çocuğunuz burada hoş vakit geçirirken, siz veliler de size özel dinlenme bölümünde çayınızı yudumlayıp , kitap ve eğitici oyuncaklara göz atabiliyorsunuz. Eğitici oyuncaklar da çocuklarınızın dil ve bilişsel zekalarını, aynı zamanda motor gelişimini destekliyor.

jhohjl

Balkabağı Kitabevi’ne;  0533 390 63 99 / 0232 336 20 10

 www.balkabagikitabevi.com

 Facebook

 Instagram  linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Paylaşmak Güzeldir ; Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Email this to someone

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bu Site Blogger Tasarım Tarafından Hazırlanmıştır.